Konferencja ASPE odbędzie się co prawda w przyszłym roku, ale w tym roku Stowarzyszenie objęło patronatem kolejną VII edycję konferencji „Psychologia – konsumpcja – jakość życia”, która odbywać się będzie pod hasłem „Sens życia – sprzedam, kupię, zamienię” w dniach 16-17 października 2020 roku. Otrzymaliśmy informację, że konferencja przyjmie formułę online. Jak piszą organizatorzy (Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego i Instytut Psychologii Uniwersytetu Śląskiego): „Czujemy, że taka forma spotkania – choć oczywiście niedoskonała – da nam wszystkim namiastkę bliskości oraz umożliwi wymianę doświadczeń i wiedzy. Nasi keynote speakerzy – prof. Agnes Nairn z University of Bristol, prof. dr hab. Dominika Maison z Uniwersytetu Warszawskiego, prof. dr hab. Piotr K. Oleś z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz prof. dr hab. Michał Obuchowski z Uniwersytetu Gdańskiego – potwierdzili udział w takiej formule Konferencji. Planujemy również panel dyskusyjny z udziałem gości, a także żywe dyskusje w ramach sesji tematycznych”.

Serdecznie zapraszamy do wysyłania zgłoszeń!

Więcej informacji: www.konsumpcja.ug.edu.pl oraz na Fb: https://www.facebook.com/events/556729225214598/