Konferencja Psychologia Ekonomiczna odbędzie się 12-13 maja 2016 roku
w siedzibie Wydziału Zamiejscowego SWPS w Katowicach przy ul. Techników 9 
Budynek mieści się w odległości kilku minut spaceru od sklepu IKEA w Katowicach.
 

Uczestnicy konferencji mogą do 16 kwietnia zarezerwować nocleg w hotelu IBIS BUDGET (al. Roździeńskiego 18, Katowice) w specjalnej promocyjnej cenie: 104 PLN 1-os. ze śniadaniem, 119 PLN 2-os. ze śniadaniem (zarówno pokoje rezerwowane dla 1 jak i 2 osób to pokoje z podwójnym łóżkiem jak na zdjęciu). Rezerwacje należy dokonywać e-mailowo pod adresem: h6601@accor.com podając hasło „Psychologia Ekonomiczna”. Powyższa cena obowiązuje jedynie w przypadku rezerwacji na hasło „Psychologia Ekonomiczna” dokonanych w terminie do 16 kwietnia. Później można rezerwować noclegi w cenach standardowych.

 

Hotel znajduje się w centrum Katowic (1 km od rynku w Katowicach, obok Kampusu Uniwersytetu Śląskiego), 4 km od miejsca konferencji (siedziby Uniwersytetu SWPS). Hotel mieści się również w odległości kilkuset metrów od budynku NOSPR, w którym planowana jest kolacja konferencyjna w dniu 12 maja.

Cena parkingu dla gości hotelu to koszt 21zł/dobę za samochód osobowy. Parking jest wspólny z hotelem Novotel, który znajduje się naprzeciwko hotelu IBIS BUDGET. Novotel to hotel o wyższym standardzie, ale cena za pokój ze śniadaniem wynosi ok. 200PLN.